Various Components Цена
ThinkPad Tablet 2 VGA Adapter
ThinkPad Tablet 2 VGA Adapter

12,91 лв
Lenovo Y Gaming Precision Mouse Pad
Lenovo Y Gaming Precision Mouse Pad

21,52 лв
HP Headset US
HP Headset US

22,50 лв
Lenovo USB-C to Ethernet Adapter
Lenovo USB-C to Ethernet Adapter

27,26 лв
ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM
ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

27,79 лв
ACER PREDATOR GAMING MOUSEPAD
ACER PREDATOR GAMING MOUSEPAD

31,56 лв
ThinkPad 12” Fitted Reversible Sleeve
ThinkPad 12” Fitted Reversible Sleeve

31,56 лв
HP Elite x3 AS Screen Protecto
HP Elite x3 AS Screen Protecto

33,74 лв
ThinkPad Headphones On-Ear
ThinkPad Headphones On-Ear

41,61 лв
HP Elite x3 Privacy Screen
HP Elite x3 Privacy Screen

44,99 лв
HP 65W Smart AC Adapter
HP 65W Smart AC Adapter

44,99 лв
HP Black Cherry 16" NB Sleeve
HP Black Cherry 16" NB Sleeve

47,80 лв
HP Value 16.1 Carrying Case
HP Value 16.1 Carrying Case

47,80 лв
Lenovo 45W AC Adapter Yoga 11
Lenovo 45W AC Adapter Yoga 11

48,78 лв
HP 15.6 Spectrum Hearts Sleeve
HP 15.6 Spectrum Hearts Sleeve

50,62 лв
HP LCD Monitor Quick Release
HP LCD Monitor Quick Release

50,62 лв
ThinkPad Ethernet Extension cable
ThinkPad Ethernet Extension cable

51,65 лв
ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

52,94 лв
HP LCD Speaker Bar
HP LCD Speaker Bar

53,43 лв
STAND ThinkCentre Tiny VESA Mount
STAND ThinkCentre Tiny VESA Mount

54,52 лв
HP H3100 White Wired Headphone
HP H3100 White Wired Headphone

56,24 лв
HP ElitePad Ethernet Adapter
HP ElitePad Ethernet Adapter

56,24 лв
HP 90W Smart AC Adapter
HP 90W Smart AC Adapter

61,87 лв
HP Value Backpack
HP Value Backpack

64,68 лв
HP ElitePad Dockable Case
HP ElitePad Dockable Case

78,74 лв
Lenovo USB-C to VGA Adapter for Yoga 720 / Yoga 900 / Yoga 900s / Yoga 910
Lenovo USB-C to VGA Adapter for Yoga 720 / Yoga 900 / Yoga 900s / Yoga 910

86,08 лв
HP 4GB DDR3L-1600 1.35V SODIMM
HP 4GB DDR3L-1600 1.35V SODIMM

87,17 лв
Lenovo Display Port to VGA Monitor Cable
Lenovo Display Port to VGA Monitor Cable

92,80 лв
HP RC06 Long Life Battery
HP RC06 Long Life Battery

92,80 лв
HP Executive Tablet Gen2 Pen
HP Executive Tablet Gen2 Pen

95,61 лв
HP Exec 15.6 Black Slim Top Load
HP Exec 15.6 Black Slim Top Load

98,42 лв
Kensington MicroSaver Lock
Kensington MicroSaver Lock

107,60 лв
HP Exec 15.6 Black Top Load
HP Exec 15.6 Black Top Load

109,67 лв
ThinkPad Onelink + To VGA/FJ45 Adapter
ThinkPad Onelink + To VGA/FJ45 Adapter

110,47 лв
ThinkPad Ultraslim USB DVD Burner
ThinkPad Ultraslim USB DVD Burner

129,12 лв
Think Pad 90W AC adapter X1 Carbon
Think Pad 90W AC adapter X1 Carbon

129,12 лв
HP IWC4 Integrated Work Center All
HP IWC4 Integrated Work Center All

154,66 лв
ACER PREDATOR GAMING MOUSE
ACER PREDATOR GAMING MOUSE

170,73 лв
ThinkPad Professional Topload Case
ThinkPad Professional Topload Case

170,73 лв
HP CM03XL Notebook Battery
HP CM03XL Notebook Battery

174,35 лв
HP 8GB DDR3L-1600 DIMM
HP 8GB DDR3L-1600 DIMM

174,35 лв
ACER PREDATOR GAMING HEADSET
ACER PREDATOR GAMING HEADSET

195,12 лв
Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

200,70 лв
ACER PRODOCK II -  EXCLUDING POWER CORD
ACER PRODOCK II - EXCLUDING POWER CORD

235,29 лв
Lenovo 8GB PC3-12800 DDR3L-1600MHz SODIMM Memory
Lenovo 8GB PC3-12800 DDR3L-1600MHz SODIMM Memory

276,90 лв
HP UltraSlim Dock 2013
HP UltraSlim Dock 2013

303,70 лв
Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC (adds copper connectivity to GSM7328FS)
Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC (adds copper connectivity to GSM7328FS)

335,20 лв
Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"- for managed and smart switches and JGS524F
Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"- for managed and smart switches and JGS524F

335,20 лв
Battery ThinkPad for Edge 14-15"/ SL410 / SL510 (9cell)
Battery ThinkPad for Edge 14-15"/ SL410 / SL510 (9cell)

361,55 лв
Battery for ThinkPad X300/X301 Series 6 Cell Li-Ion
Battery for ThinkPad X300/X301 Series 6 Cell Li-Ion

361,55 лв
Sierra Wireless EM7445 CAT 6 4G LTE WWAN
Sierra Wireless EM7445 CAT 6 4G LTE WWAN

388,81 лв
Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

401,40 лв
ThinkPad OneLink Pro Dock
ThinkPad OneLink Pro Dock

433,29 лв
TP OneLink+ Dock- EU
TP OneLink+ Dock- EU

447,63 лв
ThinkPad USB 3.0 Pro Dock
ThinkPad USB 3.0 Pro Dock

463,41 лв
NVIDIA Quadro K620 2GB Graphics
NVIDIA Quadro K620 2GB Graphics

463,99 лв
ThinkPad Pro Dock - 90W EU
ThinkPad Pro Dock - 90W EU

466,28 лв
Thinkpad USB-C Dock 
Thinkpad USB-C Dock 

487,80 лв
ThinkPad USB3.0 Ultra dock - EU
ThinkPad USB3.0 Ultra dock - EU

500,72 лв
Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFP
Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFP

573,86 лв
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

631,13 лв
Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches
Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches

638,34 лв
Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach"
Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach"

881,86 лв
Модул Netgear AXM752, 10Gigabit-LR GIGE XFP Fiber Module for GSM7328S and GSM7352S
Модул Netgear AXM752, 10Gigabit-LR GIGE XFP Fiber Module for GSM7328S and GSM7352S

1 184,72 лв
NVIDIA Quadro K2200 4GB Graphics
NVIDIA Quadro K2200 4GB Graphics

1 237,30 лв
Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode
Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode

2 048,02 лв
NVIDIA Quadro 5000 2.5GB Graphics
NVIDIA Quadro 5000 2.5GB Graphics

2 775,49 лв


Категории

Main

Tablets

Magnetic drives & media

PC Video & Sound

Racks

Television

Video surveillance